Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eve corporation forum
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášeníKillboard

 

 Probing

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
gargadon
Admin
gargadon


Poèet pøíspìvkù : 21
Body : 5140

Join date : 02. 07. 10

Probing Empty
PříspěvekPředmět: Re: Probing   Probing EmptySun Jul 04, 2010 3:53 pm

nice guida- si napsal sam? jen mam 1 otazku - co si myslis o pouzivani 5 prob, kdy jedna je ve stredu a 4 okolo?
jo- a chybi ti tam, co delat, kdyz se objevi cerveny kruh jinak fakt nadhera
Návrat nahoru Goto down
https://bhtas.forumczech.com
cijasik
stary
cijasik


Poèet pøíspìvkù : 51
Body : 5178

Join date : 02. 07. 10

Probing Empty
PříspěvekPředmět: Re: Probing   Probing EmptySun Jul 04, 2010 4:01 pm

gargadon napsal:
nice guida- si napsal sam? jen mam 1 otazku - co si myslis o pouzivani 5 prob, kdy jedna je ve stredu a 4 okolo?
jo- a chybi ti tam, co delat, kdyz se objevi cerveny kruh jinak fakt nadhera

Ano vecsinu veci som pisal sam akurat niektore veci som nevedel ako spravne napisat tak som si prezeral hlavne eve fora a skusal to napisat co najviac v kratkosti a tak aby sa to dalo pochopit.Momentalne to este nieje dokoncene takze spusta veci este chyba lenze uz som nemal chut to pisat tak nabuduce podoplnujem.

Co sa tyka 5 prob tak ja som to neskusal ale je to o zvyku a mne sa lepsie pouzivaju 4 proby.

Momentalne este mam rozpracovane o signaturach anomalkach a wormholach len je toho strasne vela a dlho to trva dat poriadne dohromady.
Návrat nahoru Goto down
luxuska




Poèet pøíspìvkù : 2
Body : 5084

Join date : 03. 07. 10

Probing Empty
PříspěvekPředmět: Re: Probing   Probing EmptyTue Oct 12, 2010 3:12 pm

Moc peknej navod, jenom bych te opravil, ze fakcni sondy davaj 10% sily signalu. Dal bych doplnil, ze za cenu 700 k ISK za jednu se fakt vyplati a i lidi, kteri maj hluboko do kapsy by do nich meli urcite investovat, oproti fakcnimu launcheru za 40 M ISK, kterej dava tech zminovanejch 5% je to fakt skvela koupe.
Dal bych pridal svuj nazor ohledne pouzivani vic nez 4 sond. Je jasny ze 4 staci, ale v probovani jde o rychlost a pokud to clovek mysli trosku vazne, mel by mit support probing skilly alespon level III, k cemuz potrebuje astrometrics level IV, kterej ti da moznost pouzivat sond 7, tak proc je nevyuzit vsechny? Rikal jsem si, ze musim natocit video, jak probuju, nicmene na youtube jsem podobne video nasel, proto prikladam odkaz :

https://www.youtube.com/watch?v=5Xjl5AsamtY

v diskusi pod videem nekdo zminuje i pouzivani 8mi sond, ale to uz je dost hardcore, pac potrebujete astrometrics V.
Co vam tento zbusob probovani da? Podle me je to dobry v nekolika vecech, ktery vsechny pomuzou rychlejsimu scanovani:

a) Pokud potrebujete vedet, zda ma cenu dal se o signaturu zajimat, potrebujete co nejrychleji vedet, o jaky typ se jedna, tento zbusob vam prozradi druh signatury i pri vetsim radiusu sond

b) Tento bod vypliva z bodu a), nezridka se stava ze jsou signatury blizko sebe, proto napriklad pri rozliseni 4 AU dostanete vic signatur, u kterych jiz vite typ

c) Kazda sonda mirici na cil pridava silu signalu a existuji signatury, ktere maji dost slaby signal, na odhaleni tehto signatur potrebujete covert ops na vysokem levelu. Pri pouziti 7mi sond se daji 100 % urcit i se frigate IV (pokud sedite ve frigate s bonusem) s rigama a vybavenou fakcnima sondama.
Návrat nahoru Goto down
cijasik
stary
cijasik


Poèet pøíspìvkù : 51
Body : 5178

Join date : 02. 07. 10

Probing Empty
PříspěvekPředmět: Re: Probing   Probing EmptyTue Oct 12, 2010 4:33 pm

Jo diky za upozornenie kedze chyba tam bola ale nie v percentach pretoze proby sa beru v points kedze je to zaklad pre probovanie a hlavne od skills a dalsich bonusov sa odvija pocet points v probach.kedze precenta som pisal viackrat asi som to bral automaticky.Co sa tyka poits tie su najdolezitejsie pri probovani kedze cim viac points tym lepsie.Napriklad niektore tazke plexy v nule nevyprobujes pokial proby nemaju points nad 100.

Co sa tyka 7 prob ano zvyknu sa pouzivat ale ked ti trva vyprobovanie signatury tak dlho ako to trvalo tomu na tom vydeu tak tak je to hodne pomale.taku signaturu musi mat do max 2-3 minut aj s vypustenim prob a to uz musi byt jedna zo slabsich signatur.(pri hladani hracov ti to nesmie trvat dlhsie nez 2 minuty a zazil som uz ze dokozaly najst hraca do 1 minuty)ale ja take fofry este nezvladam pri hladani hracov Very Happy.

Minule sa mi prave v nule vyskytla jedna slaba signatura tak som si schvalne skusil 7 proby a absolutne mi dalsie 3 sondy nepridaly o viac nez 0,09 % na signalu len mi to trvalo dlhsie koly manipulacii s dalsima 3 probama.takze rozhodne 3 proby navyse velmi nepomozu a to necele malinke percento nestoji za to.Ale je to kazdeho vec kto pouziva kolko prob.

A co sa tyka 8 prob tie pouzivaju uz hardcor probery ked hladaju 2 signatury naraz ale to uz chce fakt hodne dobru zrucnost a hlavne skills.
Návrat nahoru Goto down
luxuska




Poèet pøíspìvkù : 2
Body : 5084

Join date : 03. 07. 10

Probing Empty
PříspěvekPředmět: Re: Probing   Probing EmptyTue Oct 12, 2010 7:04 pm

no jiste ze je pomalej, ale to neni chyba metody, ale hrace, probovaci skill neni jenom o poctu SP ve hre, je v tom zahrnut i primo skill a zrucnost toho u klavesnice. Tech 10 % jsem myslel, jako ze obycejna core sonda ma zakladni silu 40, fakcni ma zakladni silu 44. Ale s tim poslednim bodem s tim 0,09 % si dovolim dost nesouhlasit, podle me daj tak 10-15 %, vim to protoze se mi nekolikrat stalo, ze s peti sondama jsem se nedostal pres 90 % a vedel jsem, ze se sedmi se na 100 dostanu
Návrat nahoru Goto down
cijasik
stary
cijasik


Poèet pøíspìvkù : 51
Body : 5178

Join date : 02. 07. 10

Probing Empty
PříspěvekPředmět: Re: Probing   Probing EmptyTue Oct 12, 2010 7:57 pm

To ze nesuhlasis je tvoj nazor ale mam osobne overene ze proste viac nez 5 proby su k nicemu a taktiez to mam overene aj od hracov ktory probuju dlhsie nez ja a ziju v nule kde nachadzaju tazsie plexy nez su v low.Proste dalsie proby pridavaju tak male percento ze sa nevyplati ich pouzivat a 10-15% to ani nahodou...

edit: ked mas v zakladu 40 points nemozes to brat ako 10% (percenta nikde ani v infu niesu spominane)kedze to nepridava nicomu bonus len bonusama tych 40 points zvysujes.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Probing Empty
PříspěvekPředmět: Re: Probing   Probing Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Probing
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Sekce návodů :: Návody a rady-
Přejdi na: